ÇATI KAPLAMA SİSTEMLERİ

1- KOMPOZİT PANEL

          1-1 KOMPOZİT POLİÜRETAN PANEL ÇATI KAPMALA
Mevcut  çelik konstrüksiyon aşıklar üzerine;
- Alt sac kalınlığı 0,40mm kalınlığında Ral ….. coil coating system boyalı  trapez levhaların arasına 36-40kg/myoğunluğunda 40mm kalınlığında poliuretan dolgulu (B1 yanmazlığa sahip) 
- Üst sac kalınlığı 0,50mm kalınlığında Ral….. coil coating system boyalı 5 hadveli ( faydalı eni 900mm ) galvaniz trapez  kompozit panellerin aşıklara mekanik olarak tespitlenir.
- Finishing aksesuar detaylarının da ( saçak ucu, mahya, alın köşe birleşimi, sıva dibi vb. ) detayına göre formlandırılıp yerine montajının yapılarak kompozit poliüretan panel çatı kaplama yapılır.

          1-2 KOMBİ PVC MEMBRAN PANEL KOMPOZİT ÇATI KAPLAMA
Mevcut  Uzay çelik konstrüksiyon aşıklar üzerine; (Aşık aralığının 3.00m olması durumunda)
- Alt sac kalınlığı 0,70mm kalınlığında 38/900 formunda (5hadveli-faydalı eni 900mm, hadve yüksekliği 38mm )Ral 9002 coil coating system boyalı  trapez levhaların arasına 110kg/mYoğunluğunda 80mm kalınlığında üstü 1.2 mm kalınlığında multiplane pvc membrane kaplı kompozit panellerin aşıklara mekanik olarak tespitlenmesi,
- Tüm membran ek yeri kaynakları, detay izin verdiği sürece otomatik kaynak yapan sıcak hava kaynak makineleri ile yapılır. Makinenin girmediği yerlerde ise sıcak hava el kaynak makineleri kullanılır.
- Pvc membrane üzerine puntalama yapılan Multiplan FG PVC-P membran bini yapılan kısmının 8cm-10cm içerisinden 30- 50 cm de bir raptetler ile mekanik olarak sabitlenir,
- Kaynağa hazır hale getirilen ve mekanik tespiti yapılmış PVC, sıcak hava Kaynak Robotları tarafından 4 cm kaynak olacak şekilde ışıl işlem ile birleştirilir. 
Parapet kenarlarında kaynak yapılan ek yerinin parapete yakınlığı en az 15 cm olmalıdır. 
- Uygulama yapılan çatının boydan boya tüm parapet kenarlarında ve harpuşta konulacak yüzeylerin altlarında metal çıta yüzeye mekanik olarak tespit edilerek kullanılmalıdır.
- Multiplan PVC laminasyonlu metal çıtanın tüm yüzeyine Multiplan FG PVC-P membran, sıcak hava el Kaynak Robotları ile ayrılmayacak ve boşluk olmayacak şekilde ışıl işlem ile birleştirilmelidir. 
- Parapete sabitlenen ve Multiplan FG PVC-P membran kaynağı yapılan PVC laminasyonlu çıtanın üst kısmına yağmur suyunu engellemek için yatayda çıta boyunca poliüretan mastik uygulanmalıdır.

HİZMET VE ÇÖZÜMLERİMİZ

1997 yılından beri sektörde çatı ve cephe işlerinde sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlerin çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz

ÇATI KAPLAMA SİSTEMLERİ
ÇELİK KONSTRÜKSİYON
CEPHE SİSTEMLERİ